Porównanie pożyczek
Budynek na sprzedaż po byłej szkole w miejscowości Szklary ( opolskie)

Budynek na sprzedaż po byłej szkole w miejscowości Szklary ( opolskie)

Najtańsza oferta w Tychach w przeliczeniu na 1m2! Znalazłeś idealna nieruchomość do MIESZKANIA i PRO .OgłoszeniaID Ogłoszenia #24384

Treść Ogłoszenia
Najtańsza oferta w Tychach w przeliczeniu na 1m2! Znalazłeś idealna nieruchomość do MIESZKANIA i PROWADZENIA FIRMY w jednym miejscu gdyż oprócz przestronnej działki masz do dyspozycji dwa budynki :

1. Przestronny Dom jednorodzinny z idealnym układem architektonicznym o powierzchni łącznej 255m2, w tym:
– Parter: kuchnia, jadalnia, pokój gościnny/sypialnia, toaleta, wiatrołap, szatnia – całość płytki wysokiej jakości, ogrzewanie podłogowe,
– Piętro pokój telewizyjny, dwie sypialnie, pokój dla dziecka/ sypialnia, łazienka (z prysznicem) – całość parkiet z naturalnego drewna, ogrzewanie grzejnikowe, świeżo (2015) wykonane nowe ocieplenie dachu pianką + remont
– Piwnica użytkowa: Obszerna łazienka z wanną i możliwością instalacji sauny, duża salka treningowa, 4 pomieszczenia piwniczne różnej wielkości – całość wypłytkowana, zadbana, ogrzewanie grzejnikowe, estetyczna kotłownia, pralnia, żadnej wilgoci, itp!
– na poziomie 0 jednostanowiskowy garaż z opuszczaną roletą
Cały dom posiada okna plastikowe z automatycznymi roletami zewnętrznymi, wszystko wykonane z estetycznych materiałów o dużej żywotności. Do dyspozycji również piękny taras na tyle domu z kominkiem/grillem murowanym.

2. Praktyczny dwupoziomowy budynek gospodarczy z biurami i magazynem (które można przebudować również na biura) o łącznej powierzchni 193m2. Biura na piętrze wcześniej były zaadaptowane jako mieszkanie (3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta), na poziomie 0 magazyn + 3 biura. Myślę, ze również budynek można zaadaptować na jakąś dużą kancelarię, przychodnię zdrowia, itp. Oczywiście budynek ma również dostęp do wszystkich mediów włącznie z przetestowanym najszybszym internetem w Tychach.

Oferta jest prywatna, praktycznie od 1 właściciela, bez pośredników, ściemniania, od razu do zamieszkania / zaadaptowania. Spokojna, bezpieczna dzielnica Mąkołowiec (ul. Szpakowa 53), na końcu mało uczęszczanej, "ślepej" drogi. Dom jest naprawdę w bardzo dobrym stanie, oprócz prac kosmetycznych takich jak odmalowanie elewacji, czy dachu nie wymaga ŻADNYCH remontów!!!!

Posiadam pełną dokumentację budowy włącznie z rachunkami 🙂

Masz pytania dzwoń, udzielę wszelkich informacji. Zapraszam do oglądania domu w każdy weekend po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym spotkania.
Okolica

apteka, przychodnia/szpital, PKP, autobus, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, sklep


Telefon

000 000 000


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!