Porównanie pożyczek
Dom jednorodzinny dwu lokalowy

Dom jednorodzinny dwu lokalowy

Gospodarstwo z zabudowaniami około 2200 m2. Położona na skraju Puszczy Iłżeckiej . Nieruchomości og .OgłoszeniaID Ogłoszenia #24916

Treść Ogłoszenia
Gospodarstwo z zabudowaniami około 2200 m2. Położona na skraju Puszczy Iłżeckiej . Nieruchomości ogrodzona płotem Betonowym postawionym w 2014 r. Nieruchomość otoczona z dwóch stron lasem. Dojazd drogą utwardzoną, do drogi asfaltowej ok 4 km.
Nieruchomość złożona jest z Drewnianego domu wybudowanego w latach 196 – pokaż numer telefonu – 0 o wymiarach 10m x 5m pokrytego eternitem. Dom został wyposażony w okna plastikowe oraz media tj. woda z wodociągu, elektryczność wraz z siła, szambo betonowe. Dom składa się z sieni wraz z komórką oraz dwóch pokoi i jednej łazienki z WC, umywalką i prysznicem, w łazience zmontowany elektryczny podgrzewacz wody. Kolejny budynek to drewniana kuchnia letnia powierzchnia ok 20m2 kryta blachą z doprowadzoną elektrycznością, oczywiście możliwe podpięcie instalacji wodnej. Na terenie posesji znajdują się 20-letnia drewniana stodoła o wymiarach 7 m x 17 m kryta eternitem, Drewniany spichlerz z bali drewnianych, obora murowana z kamienia.
KONTAKT 886 – pokaż numer telefonu – lub + 486 – pokaż numer telefonu –


Telefon

000 000 000


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!