Porównanie pożyczek
DRZWI styl angielski wewnętrzne -POLECAM!

DRZWI styl angielski wewnętrzne -POLECAM!

Witam !!!Oferuję drzwi drewniane zewnętrzne jak i wewnętrzne z ozdobionymi opaskami regulowanymi w różnych wzorach i kolorachID Ogłoszenia #2631

Treść Ogłoszenia
Witam !!!
Oferuję drzwi drewniane zewnętrzne jak i wewnętrzne z ozdobionymi opaskami regulowanymi w różnych wzorach i kolorach, o wysokim standardzie wykonania. Drzwi są wykonane wyłącznie w 100% z drewna.
Futryny można również zamówić do szerokości muru, co znacznie podkreśla jakość i estetykę wykończenia. Drzwi mogą być oszklone w dowolny sposób według gustu, lub bezpieczeństwa np. szybą bezpieczną.
Komplet zawiera: *drzwi, *futrynę, *uszczelkę, *skrzydło, *opaskę, *zawiasy, *zamek wpuszczany.
Wykonuję również drzwi dwuskrzydłowe praktycznie z każdych pojedynczych. Wymiary mogą być standardowe, lub na konkretne zapotrzebowanie. Jestem także producentem schodów z każdego rodzaju drewna.
UWAGA!!! Przy zakupie powyzej 10szt. drzwi standartowych 1 szt GRATIS !!!

Konkurencyjne ceny! ZAPRASZAMY!!!

Za co płacimy‚ rozliczając się z wykorzystanej przez nas wody? Przedsiębiorstwa wodociągowe określają ceny
Producent drzwi przesuwnych‚uchylnych Producent systemów aluminiowych anodowanych oraz powlekanych Generalny importer w Europie Środkowej i …PROJEKTY PRZEBUDOWY DOMU: najświeższe informacje‚ zdjęcia‚ video o PROJEKTY PRZEBUDOWY DOMU; Projekty domów: dom energooszczędny‚ ekologiczny i niedrogiPodział na stronyWięcej informacjiWsparcie 2014


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!