Porównanie pożyczek
Firma Herz 24 zatrudni opiekunkę do seniorki z ok. Frankfurtu nad Menem!

Firma Herz 24 zatrudni opiekunkę do seniorki z ok. Frankfurtu nad Menem!

Firma Herz 24 zatrudni opiekunkę na zlecenie do seniorki z Bensheim (ok. Frankfurtu nad Menem). Zlecenie jest od drugiej połowy września na 2 miesiące. Na to zlecenie wymagamy dobrej lub bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego.ID Ogłoszenia #25368

Treść Ogłoszenia
Stan zdrowia
Podopieczna ma 94 lata (155 cm wzrostu). Pani ma drobne problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem i niedosłyszy. Seniorka jest komunikatywna i korzysta samodzielnie z toalety. Podopieczna ma czasami mocne bóle pleców.
Sporadycznie budzi się w nocy. Należy być gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.
Obowiązki
prowadzenia gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie), pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach- o ile będzie taka konieczność, spędzanie czasu z seniorką i towarzyszenie jej podczas wizyt u lekarza
Informacje dodatkowe
Seniorka mieszka sama w mieszkaniu. Do tej pory nie potrzebowała opiekunki. Rodzina odwiedza ja regularnie (dojazd zajmuje ok. 40 min.). Synowa mówi po polsku. Ze względu na wiek podopiecznej syn i synowa chcieliby żeby matka nie była sama w domu. Podopieczna potrzebuje bardziej towarzystwa i pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego niż opieki. Seniorka lubi czytać.
Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój (który aktualnie jest remontowany) ze standardowym wyposażeniem. Jest samochód do dyspozycji jeżeli opiekunka będzie mieć prawo jazdy. Ale nie jest to warunek konieczny. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie.

Jesteś zainteresowana i znasz dobrze, bardzo dobrze język niemiecki? Zadzwoń i zrekrutuj się u nas! Poza danym zleceniem mamy również wiele innych!

 


Telefon

730399700


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!