Porównanie pożyczek
Kamienna 145, Wrocław, Huby

Kamienna 145, Wrocław, Huby

Pośredników proszę o to, by nie zakłócali mi spokoju, sprzedaję z powodów rodzinnych BEZPOŚREDNIO .OgłoszeniaID Ogłoszenia #26119

Treść Ogłoszenia
Pośredników proszę o to, by nie zakłócali mi spokoju, sprzedaję z powodów rodzinnych BEZPOŚREDNIO piękne mieszkanie "z duszą", położone w bezpośredniej bliskości Parku Zdrojowego w Nałęczowie, w stylowym, kaskadowym budynku "Belweder".
Mieszkanie zostało ostatnio "dopieszczone" między innymi nowymi biało-brązowymi oknami wyposażonymi w moskitiery, ponadstandardowym wyposażeniem łazienki o powierzchni 5 m. kw. (narożna wanna, bidet, stylowa armatura, sufitowe oświetlenie). Na bardzo dużym (7 m. kw.) balkonie położono nowy gres. Mieszkanie jest ciche – jest jedyne na piętrze. Oprócz ogromnej piwnicy o powierzchni 7 m. kw. właściciel mieszkania ma prawo do korzystania ze strychu (wydzielone około 5 m. kw.) sąsiadującego bezpośrednio – bardzo wygodne – polecam osobom nie mogącym rozstać się z mało używanymi rzeczami, które z powodów sentymentalnych chcą mieć blisko, jednocześnie nie zagracając mieszkania. Piwnice zaś znajdują się w głębokich podziemiach, dwa poziomy poniżej poziomu parteru. W dzisiejszych czasach warto mieć taki schron…
W przytulnym wnętrzu zobaczymy 25 m. kw. pokój z wejściem na balkon, z wydzieloną garderobą, osobną zaciszną 12 m. kw. sypialnię i przestronną kuchnio-jadalnię o powierzchni 18 m. kw. Na końcu 7 m. kw. korytarza jest jeszcze jedna garderoba/schowek.
Zabudowa ścienna kuchnio-jadalni, kuchenka z piekarnikiem i zmywarka zostają dla nowego właściciela lub nie, kwestia do negocjacji cenowej.
Przed budynkiem są miejsca parkingowe, lub opcjonalnie możliwość wynajęcia miejsca na ogrodzonym parkingu z bramą otwieraną pilotem.
Bardzo dogodny dojazd do Lublina, bliskość sklepów, a przede wszystkim wszechobecna zieleń i niepowtarzalny klimat uzdrowiska sprawia, że osoby szukające komfortu, spokoju i ciszy znajdą tu azyl, z którego mogą wyruszać na zwiedzanie przepięknej okolicy fragmentu Wyżyny Lubelskiej ze słynnymi wąwozami lessowymi, Kazimierzem Dolnym i Wisłą płynącą w miejscu, w którym wiele lat temu szumiały fale ciepłego morza jurajskiego.
Mieszkanie można oglądać, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zapraszam pod nr telefonu 505 – pokaż numer telefonu – , ponawiając prośbę do pośredników, aby nie dzwonili, narażając się na moją sarkastyczną reakcję.


Telefon

000 000 000

Kategoria


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!