Porównanie pożyczek
Komfortowe Mieszkanie 52m, Blok, parter, Centrum

Komfortowe Mieszkanie 52m, Blok, parter, Centrum

Witam!
Do sprzedania w bardzo korzystnej cenie duże, wygodne przestronne,ciepłe mieszkanie z dwo .Ogłoszenia



ID Ogłoszenia #24083

Treść Ogłoszenia




Witam!
Do sprzedania w bardzo korzystnej cenie duże, wygodne przestronne,ciepłe mieszkanie z dwoma balkonami
z dużym potencjałem /duża możliwość aranżacji wnętrz/
o powierzchni 80 m2 /rok zabudowy 1990/
składające się z trzech niezależnych ustawnych pokoi oraz czwartego łączącego się z przedpokojem, łazienki, osobnej toalety, przestronnej, dużej i widnej kuchni oraz trzech przedpokoi.
Do mieszkania dodatkowo przynależna jest sąsiadująca z mieszkaniem duża komórka, którą można przerobić np. na garderobę, na dodatkowy przedpokój lub wejście do mieszkania.
Oprócz komórki do mieszkania przynależy również duża piwnica.
Mieszkanie w układzie dwustronnym/ okna na wschód i zachód/ słoneczne i bardzo ciepłe .Duży pokój o wymiarach 25 m2 ma dwa wykafelkowane balkony. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie z dużymi możliwościami aranżacji wnętrz idealne dla młodej rozwojowej rodziny lub pod inwestycje.Łazienka, kuchnia oraz wc wykafelkowane z nową instalacją wod.-kan. Blok położony jest w cichej, spokojnej
i bezpiecznej okolicy.okolicy.
W budynku znajduje się winda, klatka schodowa zadbana/tylko 2 mieszkania w klatce/ założony domofon, blok ocieplony, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie okablowane, internet, tv, telefon.Świetna lokalizacja. W pobliżu nowa Galeria Manhattan, Stokrotka ,Biedronka, całodobowe Tesco, cukiernie, piekarnie, restauracje, apteki, przychodnie, szpitale, szkoła podstawowa z placem zabaw, gimnazjum, GWSH i Uniwersytet Medyczny, W pobliżu tereny zielone- las, liczne ścieżki rowerowe. Doskonała lokalizacja sprawia, że nie ma problemu z dojazdem do centrum oraz innych dzielnic miasta .Mieszkanie stanowi odrębną własność z księgą wieczystą.
Ze względu na przestronność mieszkania i jego rozkład umożliwiający przeprowadzenie przeróżnych w zależności od potrzeb i inwencji właściciela adaptacji idealnie nadaje się zarówno na cele inwestycyjne jak i dla młodych rozwojowych rodzin.
Istnieje możliwość negocjowania ceny.










Telefon

000 000 000

Kategoria


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!