Porównanie pożyczek
Oferty pracy na terenie Anglii jako opiekun osób starszych!!

Oferty pracy na terenie Anglii jako opiekun osób starszych!!

Pracuj jako opiekun osób starszych na terenie Anglii!!!ID Ogłoszenia #26146

Treść Ogłoszenia
Kontrakt typu C, stawka około 1250,00GBP miesięcznie, kontrakt w okolicach Wirralu, pomiędzy Liverpoolem i Manchesterem. Wyjazd 3 stycznia na około 6-8 tygodni. Podopieczny to przesympatyczny Pan Jonathan w wieku 69 lat. Pan jest osobą ciężko chora na serce i w związku ze swoją chorobą potrzebuje pomocy przy wszystkich codziennych czynnościach, takich jak mycie czy też ubieranie. Bardzo ważne jest na tym kontrakcie administrowanie lakami podopiecznego, tzn. opiekunka musi dbać o to aby Pan Jonathan dostał leki na czas. Pan mieszka z dwoma psami, które są przeurocze i bardzo przyjazne. Pan ma dwie córki, obydwie bardzo pomocne, jedna z nich często zostaje na noc aby wspomóc opiekunkę. Opiekunka ma do dyspozycji swój pokój z dostępem do internetu.

Kontrakt typu B, stawka ok 1200 GBP za miesiąc, miejsce kontraktu Blandford Forum. Wyjazd ok 8 stycznia na 6 tygodni.
Podopieczny to mężczyzna, pan Feliks w wieku 100 lat. Podopieczny jest osobą bardzo słabo widzącą i słabo słyszącą. W przeszłości doświadczył zapalenia ucha zewnętrznego, co znacznie osłabiło jego słuch. Pan Feliks jest w stanie sam poruszać się z a pomocą Zimmer Frame a podczas wyjść z domu korzysta z wózka inwalidzkiego. Podopieczny wymaga wsparcia dwóch osób, ponieważ może wymagać pomocy w nocy. Opiekunowie zmieniają się w systemie dzień/noc. W tej chwili na kontrakcie przebywa dwóch opiekunów płci męskiej. Pan wymaga pomocy w codziennych czynnościach higienicznych, zmianie pieluchomajtek, przygotowywaniu posiłków oraz administrowaniu leków. Każdy z panów ma do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu.

Pani Maggie/miesięczna stawka ok. 1160 GBP/ start kontraktu 02.01.2018/ wyjazd na ok 2 tygodnie

Pani Maggie mieszka w okolicach Liverpool-u. Ma małe problemy z chodzeniem, dlatego czasami używa laski. Podopieczna miała atak serca w marcu 2016. Cierpi również na raka nogi, którą każdego tygodnia opatruje pielęgniarka środowiskowa.
Podopieczna jest w stanie ubrać i umyć się samodzielnie. Podczas przerwy może zostać sama w domu. Pani Maggie potrzebuje pomocy przy przygotowaniu posiłków.
Opiekunka ma dyspozycji własny pokój wypoczynkowy oraz dostęp do Internetu.
Rodzina będzie robiła zakupy dla podopiecznej oraz jej opiekunka.
Osoba sprawująca opiekę nad Panią Maggie nie powinna palić.

 


Telefon

509892436

Kategoria


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!