Porównanie pożyczek
piękne słoneczne 2 pok przy Saskiej Kępie dla FIRM nowe Stylowe!

piękne słoneczne 2 pok przy Saskiej Kępie dla FIRM nowe Stylowe!

Osiedle Wolność” to prestiżowe inwestycja o doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Śródmieście, ul. .OgłoszeniaID Ogłoszenia #23595

Treść Ogłoszenia
Osiedle Wolność” to prestiżowe inwestycja o doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Śródmieście, ul. Wolność – 200 m od Rynku, 100 m od ul. Żeromskiego. Osiedle swoją architekturą i klasą stworzy miejsce wyróżniające się w mieście. Inwestycja jest połączeniem piękna współczesnej architektury z zachowaniem historycznego znaczenia tego miejsca. Zastosowanie nowoczesnych i proekologicznych technologii przełoży się też na komfort i koszty użytkowania mieszkań. Rekuperacja zapewnia oszczędność kosztów ogrzewania sięgającą 60%, bioklimatyzacja komfort termiczny i czyste powietrze bez dodatkowych kosztów i szkodliwych gazów, odzysk wód deszczowych oszczędność wody.

W listopadzie 2015 roku rozpoczęła się budowa pierwszego z obiektów składających się na "Osiedle Wolność" – Budynku "B", położonego u zbiegu ulic Wolność i Grochowej. W pięciokondygnacyjnej kamienicy znajdzie się 41 mieszkań o powierzchni od 41 do 108 m2 oraz ponad 600 m2 powierzchni usługowej. Każde mieszkanie wyposażone jest w taras, balkon, loggię bądź prywatny ogródek. Dzięki szerokiej ofercie każdy Klient znajdzie mieszkanie odpowiadające indywidualnym potrzebom. W tej części inwestycji powstaje również parking podziemny, który pomieści 29 stanowisk parkingowych. Zwieńczeniem inwestycji jest zielony dach, na który prowadzi cichobieżna winda. Dach zaprojektowano jako przestrzeń rekreacyjną. Powierzchnia zielonego dachu jest przedmiotem sprzedaży Klientom zainteresowanym posiadaniem prywatnego ogrodu. Zakładany termin oddania do użytku budynku "B" to II kwartał 2017 roku.
www.osiedlewolnosc.pl


Telefon

575 165 145

Kategoria


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!