Porównanie pożyczek
Sklep z naturalnymi suplementami diety Naturomed

Sklep z naturalnymi suplementami diety Naturomed

Zapraszamy do Naturomed – Centrum Medycyny Holistycznej i Naturoterapii w Gdyni i Warszawie.ID Ogłoszenia #26327

Treść Ogłoszenia
Naturomed to miejsce wyjątkowe: Centrum Medycyny Holistycznej i Naturoterapii w Gdyni oraz Warszawie. Jesteśmy zespołem osób, które połączyła pasja do zdrowia i natury. Oba te zagadnienia realizujemy w naszej codziennej pracy. Czym się zajmujemy?

– sklep z naturalnymi suplementami diety – dlaczego nasz sklep jest wyjątkowy? Jako profesjonaliści, największą wagę przykładamy do wysokiej jakości sprzedawanych przez nas preparatów. Dlatego też nasi lekarze, wykształceni kierunkowo specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie selekcjonują najlepsze preparaty spośród tysięcy dostępnych na rynku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w Naturomed kupisz wyłącznie bezpieczne, najwyższej jakości, naturalne i skuteczne suplementy diety i inne preparaty lecznicze;
– konsultacje z lekarzami medycyny holistycznej – nasi lekarze od wielu lat z sukcesami pomagają swoim pacjentom na całym świecie. Na czym polega ich „sekret”? Kierują się zasadami medycyny holistycznej, zgodnie z którymi do każdego pacjenta należy podejść indywidualnie i dogłębnie przeanalizować jego stan zdrowia oraz podejść do jego problemów zdrowotnych całościowo. Prawidłowej realizacji planu leczenia podporządkowany jest układ konsultacji oraz czas ich trwania; pierwsza konsultacja pacjenta zawsze trwa godzinę – w tym czasie nasz lekarz przeprowadza obszerny wywiad zdrowotny, który jest podstawą w poszukiwaniach przyczyn doskwierających pacjentowi dolegliwości.

Zapraszamy na konsultacje oraz zakupy w naszym sklepie – w Centrach w Gdyni i Warszawie oraz sklepie internetowym. Do zobaczenia!

 


Telefon

586209887

Kategoria


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!