Porównanie pożyczek
Sprzedam mieszkanie 48,7 m2, 3 pokoje, parter, oś. Piastów

Sprzedam mieszkanie 48,7 m2, 3 pokoje, parter, oś. Piastów

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Kędzierzynie, na oś. Piastów o powierzchni 48,7 m2. W okolicy znajduj .Ogłoszenia kedzierzyn-kozleID Ogłoszenia #18324

Treść Ogłoszenia
Sprzedam mieszkanie własnościowe w Kędzierzynie, na oś. Piastów o powierzchni 48,7 m2. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, kościół, supermarkety, park, biblioteka, przystanki komunikacji miejskiej, stacja benzynowa.

Łazienka po remoncie (listopad 2014) nowoczesne kafle na ścianach i podłodze, zamontowany ultra cienki kamienny brodzik z nowoczesną kabiną z łamanymi skrzydłami, nowy piecyk gazowy, w łazience została wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz gazowa. Kuchnia w zabudowie. W kuchni ciepła woda z bojera. W średnim pokoju oraz przedpokoju znajduje się szafa w zabudowie typu komandor (w przedpokoju z lustrem). Pokoje nie są przechodnie, na podłogach panele, w dużym i średnim pokoju na ścianach tynk strukturalny. Ogrzewanie CO, plastikowe okna, świeżo wymienione drzwi wejściowe do mieszkania.
Możliwość pozostawienia mebli i sprzętu AGD.
Czynsz wynosi 389 zł, zawiera: odpady komunalne, fundusz remontowy, woda, ogrzewanie, ścieki, telewizja kablowa.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,53 m2, do dyspozycji mieszkańców jest również suszarnia. Blok ocieplony, klatka świeżo po remoncie, drzwi wejściowe do klatki wymienione. Przed blokiem parking.
Szerszy opis oraz więcej zdjęć mogę przesłać na adres e-mail, zapraszam do kontaktu i oglądania mieszkania.
Nr telefonu: 609 – pokaż numer telefonu – .
Nie zawszę mogę odebrać telefon, ale zawszę oddzwonię.


<span class=Telefon

Kategoria


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!