Porównanie pożyczek
Wyjazd od zaraz dla opiekunki z dobrym niemieckim do 90-letniej pani z Berlina!

Wyjazd od zaraz dla opiekunki z dobrym niemieckim do 90-letniej pani z Berlina!

Firma Herz 24 zatrudni opiekunkę z dobrym niemieckim do pani z Berlina, od zaraz! Wymagany dobry niemiecki!ID Ogłoszenia #24724

Treść Ogłoszenia
Stan zdrowia
Podopieczna ma 90 lat, 158 cm wzrostu i waży około 63 kg. Pomimo podeszłego wieku, kobieta jest osobą świadomą, nie występuje u niej demencja. Pani cierpi na cukrzycę, częściową inkontynencję (nosi asekuracyjnie wkładki, korzysta jeszcze z toalety), nadciśnienie, słabo widzi (ma zwyrodnienie plamki żółtej, postać wysiękowa). Pani ma wstawiony rozrusznik serca. Zdiagnozowano u niej raka piersi. Seniorka również niedosłyszy. Porusza się przy rollatorze lub na wózku (spacery również na wózku).
Obowiązki
Opieka- pomoc w myciu, ubieraniu, wspólne spędzanie czasu z podopieczną
Prowadzenie domu – pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów
Praca w nocy może wystąpić tylko sporadycznie, np. jeśli podopieczna chciałaby skorzystać z toalety i sama czuje się niepewnie.
Informacje dodatkowe
Pani mieszka sama w mieszkaniu o powierzchni około 90 m2 (obecnie przebywa na rehabilitacji geriatrycznej). Rodzina odwiedza ją 2-3 razy w tygodniu. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój. Czas wolny to minimum 2 godziny dziennie. Na życzenie opiekunki może zostać założony Internet.
Wymagania
Dobra znajomość j. niemieckiego
Osoba niepaląca
Opiekunka powyżej 40 lat
Gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące

Jesteś zainteresowana/-y i znasz dobrze niemiecki? Zadzwoń i zrekrutuj się u nas! Poza danym zleceniem mamy również wiele innych!

 


Telefon

730399700


Zostaw Komentarz


Potrzebujesz dodatkowej gotówki?

Wybierz najlepsza ofertę!

Wypełnij formularz

Subscribe!